11.01.2005 :: 17:49
Oto jest miłość: ...Jest w nim więcej mnie niż we mnie samej... Miśku!! Kocham Cie całym sercem i dziękuje Ci za wszystko co dla mnie robisz! Kreślę kształt Twych warg hm... mogę pocałować? Jestem uzależniona od Jego dotyku... Jego ciepła... Kochać i być kochanym... to jakby z obu stron grzało słońce Zamykam oczy i pojawiasz się ty... Jesteś dla mnie snem i jawą. Jesteś dla mnie czarną kawą. W moim sercu się ukryłeś. Zawsze jesteś, będziesz, byłeś. Być dla Ciebie chcę, czuć dotykać Cię, Me serce to wie, miłością mą jesteś Ty. Chcę z Tobą na zawsze być. Jesteś cudowny ja czuje sie z Tobą bosko, więc niezabieraj mi tego nigdy, niech to trwa wiecznie i jeszcze dłużej, pamiętaj Słonko nigdy... Zabiore Cie wlasnie tam ,gdzie szczesciu nic nie grozi... Gdy ktoś wymawia twoje imię czuje jak przyśpiesza mi puls gdy spotykam Cię przypadkiem czuje jak mocniej bije mi serce Gdy jestem przy tobie czuje że jestem szczęśliwa Malowana Twoją ręką... jestem wciąż... KOCHAM CIĘ! KOCHAM CIĘ! KOCHAM CIĘ! KOCHAM CIĘ!:love3: