No, nadal sie nudzę... Już kocham człowieka który za kilkaset lat(mam nadzieje że jednak szybciej) znajdzie jakiś sposób na nudę...!
Jest już po 15. a ja jeszcze w chacie siedzę... no ale co ja mogę na to poradzić że nie chce mi sie wychodzić na świat?! Poza tym straszne bolą mnie kończyny. Dolne oczywiście. Nie mam pojęcia dlaczego. Przecież nie robiłam nic, od czego mogłyby mnie tak boleć... hm... kara Boska za lenistwo?? Nie... nie, to niemożliwe:wink:
Osz... chorera mie bieshe s tej nuty...!! :D
lalalala... :/
Ludzie! Wywalcie mnie z chaty przez okno bo ja sama sie na to nie zdobędę!:(
Wkurzyłam sie trochę wczoraj jak oglądałam Vivę na TVN. Puszczają jakichś chłoptasi którzy myślą że są niewiadomo kim bo nagrali jakąś durną "hip hop'ową" płytkę. Rany Boskie! Ci ludzie nie mają żadnego pojęcia o Rap'ie!! Aż mi się na chefty zbierało jak słyszałam utwór tych na A... - nie pamiętam nawet nazwy bo co mnie obchodzą takie wymoczki?! Co się dzieje z muzyką w tym kraju?! Gdzie się podział prawdziwy Rap??
Och... jestem tak wściekła!
Chyba zaraz pojadę do A. bo nie mogę wytrzymać w domu... Ale to zaraz:) Najpierw muszę sie zmobilizować...;)
Póki co słucham solowego krążka Gwen Stefani - polecam serdecznie! W ostatnim czasie żaden album nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak ten! Jest super!

Do Słonka:
Kochanie! Nie Piszerz... Nie zwonirz... Konicze z sobom!;(

Ehh... siedzenie w czterech ścianach daje mi sie we znaki więc już chyba pójdę...:)
Ale jeszcze tu wrócę...:P
PA

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć