07.01.2005 :: 22:28
Hi! Nie no ja to jestem prze... Trochę śpię ale nie będę taka i coś tam nabazgram... Obiecałam że napiszę o wczorajszym dniu ale już nie bardzo pamiętam co sie wczoraj działo... Naprawdę! Ja nie wiem co sie ze mną dzieje, przypominają mi się wydarzenia z dzieciństwa a nie bardzo pamiętam ostatnich dni...(a jeśli to jakaś choroba psychiczna?)... Ach Dzisiaj udało mi sie wstać dośc normalnie, ale przed wyjściem zajełam sie jak zwykle makijażem i... nie zdąrzyłam na achtobus...rany... chcę już ferie(a najlepiej wakacje!)! Chcę sie w końcu wyspać!! Shit! w szkole było oki. Tylko mata sie trochę dłużyła ale reszta lekcji zleciała... W chacie byłam przed 18. bo po szkole poszłam polookać na oferty Terranova jest kilka świetnych rzeczy, tylko że ja będę miała znaczący przypływ gotówki dopiero w połowie lutego!!;( Zjadłam obiad(pomidorowa z ryżem - moja ulubiona!) i wybrałam sie do spożywczaka... wróciłam, poczytałam i wzięłam prysznic... Teraz bazgram tutaj hm... co jeszcze mogłabym powiedzieć? Nie wiem... jeszcze nie idę spać to jakby mi sie coś ciekawego przypomniało to wrócę i opowiem Pozdrawiam